You tube travel: DOREEN URBAŃSKA 

Jak korzystać z naszej strony?

Staramy się jak najbardziej ułatwić znalezienie konkretnej złotej myśli.

Dlatego nasze aforyzmy – inaczej niż na większości stron – są pogrupowane  w bloki tematyczne, a w ramach tych bloków na poszczególne tematy.

Często bowiem zdarza się, że poszukuje się danego aforyzmu tylko z myśli filozofów albo konkretnie tylko z literatury czy wypowiedzi artystów. I wtedy wystarczy wejść w blok tematyczny, który zawiera cały katalog tematów (podświetlają się w menu głównym na niebiesko) i wybrać interesujący nas temat.

Natomiast jeśli Państwo chcieliby wyszukać aforyzmy danej osoby, to nic prostszego – wystarczy wpisać nazwisko w naszej wewnętrznej wyszukiwarce – i wyświetlą się wszystkie aforyzmy danego autora.

Podobnie jest z danym wąski tematem, czyli np. jeśli chcemy wyszukać wszystkie na dany temat np. aforyzmy o miłości, wystarczy pisać słowo „miłość” w naszej wewnętrznej wyszukiwarce. I wyświetlą się wszystkie aforyzmy zawierające słowo miłość.

Ponadto dodatkowo spis wszystkich stron naszego portalu znajduje się w kolumnie po prawej stronie (na każdej stronie z wyjątkiem strony głównej).

A gdy się już Wam znudzi czytanie naszej stronki w języku polskim, zawsze możecie Państwo przetłumaczyć naszą stronkę na dowolnych 60 języków obcych (poprzez ikonkę”tłumacz” na bocznym panelu każdej strony). Zabawa niesamowita i oczywiście przy okazji można poćwiczyć języki obce:)

Życzymy przyjemnej lektury:)