You tube travel: DOREEN URBAŃSKA 

Dlaczego nasz portal jest oryginalny?

Rodos Kamiros 194
Piękno powstaje nawet na ruinach- Ruiny Kamiros – Wyspa Rodos – Grecja, zdj. i cytat autorskie

1. Jesteśmy oryginalnym portalem w tym sensie, że jako jedyni zajmujemy się kompleksowo życiem duchowym i emocjonalnym człowieka. 🙂

Aforyzmy są tylko jednym z elementów naszej strony.
Bowiem istotnym elementem naszego portalu są cytaty dotyczące siły emocji, potęgi myśli i intuicji, podświadomości czy istoty karmy, czyli coś, czego nigdzie indziej nie ma (czy wiedzieliście przedtem, że istnieje coś takiego jak „uskrzydlenie emocjonalne”? – w skrócie: to to coś, co czujemy tworząc nasz portal :), a więcej znajdziecie w zakładce: O sile emocji).
Mamy także cytaty dotyczące myśli egzystencjalnych, przypowieści, rozważań moralnych czy myśli egzystencjalnych.

 

 

2. Ponadto zamieszczane aforyzmy i cytaty są wynikiem ponad wieloletniego zbierania, przy czym istotna ich część jest spisywana bezpośrednio ze źródeł, czyli z samych dzieł i utworów oraz filmów (tak, tak podczas oglądania filmów :)).
Dzięki temu ogromna część aforyzmów jest dotychczas nigdzie nie publikowana.
A tym samym wyjątkowa 🙂

 

3. Nadto w naszej ocenie istotne jest nie tylko co dany autor powiedział, ale w jakim utworze. Przecież pisarze, poeci czy reżyserzy też się rozwijają i ważne jest, aby wiedzieć na jakim etapie ich twórczości dane dzieło powstało. Albo po prostu, aby wiedzieć z jakiego dzieła czy filmu pochodzi.
Dlatego staramy się podawać także źródło, z którego pochodzi aforyzm czy cytat danego autora.
I w tym zakresie także chyba jesteśmy oryginalni.

 

4. Istotne jest również, że codziennie rozszerzamy stronę o nowe aforyzmy.
Mamy jeszcze tysiące aforyzmów i cytatów do umieszczenia na naszym portalu🙂 A, że robimy to ręcznie, trochę to trwa:) Ale na pewno wszystkie umieścimy, bo to nasza pasja 🙂

Zapraszamy zatem w cudowną podróż do istoty poznania i zrozumienia człowieka i świata:)